Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
Arvika IBF Pojkar 2009 All teams paid
Dingle AIK Pojkar 2008 All teams paid
Dingle AIK Pojkar 2007 All teams paid
Dingle AIK Flickor 2010 All teams paid
Dingle AIK Flickor 2009 All teams paid
Ekeby IF Önskar ej boende Pojkar 2008 All teams paid
Fagerhult Habo IB Lag Svart Pojkar 2008 All teams paid
Fagerhult Habo IB Lag Röd Pojkar 2008 All teams paid
FBC Lerum Flickor 2007 All teams paid
Fröjereds IF Pojkar 2009 All teams paid
Fröjereds IF Pojkar 2008 No fees paid
Fröjereds IF Pojkar 2007 All teams paid
Gropens IF Pojkar 2008 No fees paid
Hagfors IF Uddeholm Flickor 2007 All teams paid
Hovslätts IK Flickor 2008 All teams paid
Hovsta IF P07/08 Pojkar 2007 All teams paid
Hultsberg/Björkås IBF P-08 Pojkar 2008 All teams paid
IBF TRANÅS P09 Pojkar 2009 All teams paid
IBF Älvstranden Pojkar 2008 All teams paid
IBF Älvstranden Vit Flickor 2008 All teams paid
IBF Älvstranden Svart Flickor 2008 All teams paid
IBK Kungälv Vit Flickor 2008 All teams paid
IBK Kungälv Blå Flickor 2008 All teams paid
IBK Lockerud Pojkar 2010 All teams paid
IBK Lockerud Pojkar 2009 All teams paid
IBK Lockerud Pojkar 2008 All teams paid
IBK Lockerud Flickor 2010 All teams paid
IBK Lockerud Flickor 2009 All teams paid
IBK Lockerud Flickor 2007 All teams paid
IBK Stenungsund Pojkar 2009 All teams paid
IBK Trollhättan Pojkar 2007 All teams paid
Jönköping IK Flickor 2009 All teams paid
Karlstad IBF Pojkar 2009 All teams paid
Karlstad IBF Pojkar 2009 All teams paid
Karlstad IBF Blå Pojkar 2007 All teams paid
KIB Karlskoga Pojkar 2008 All teams paid
Landvetter IBK Blå Pojkar 2009 All teams paid
Landvetter IBK Vit Pojkar 2009 All teams paid
Landvetter IBK Vit Flickor 2009 All teams paid
Landvetter IBK Blå Flickor 2009 All teams paid
Landvetter wings Flickor 2007 All teams paid
Landvetter wings Flickor 2007 All teams paid
Lillån IBK Pojkar 2008 All teams paid
Lillån IBK Pojkar 2008 All teams paid
Lindome IBK Pojkar 2009 All teams paid
Lindome IBK Pojkar 2009 All teams paid
Lindås Rasta IBK Flickor 2008 All teams paid
Lindås Waves P08 Blå Pojkar 2008 All teams paid
Lindås Waves P08 Svart Pojkar 2008 All teams paid
Månsarps IBK lila Pojkar 2009 All teams paid
Månsarps IBK vit Pojkar 2009 All teams paid
Månsarps IBK Pojkar 2007 All teams paid
Mölndal IBF Röd Pojkar 2010 No fees paid
Mölndals IBF Pojkar 2008 All teams paid
Mölndals IBF Pojkar 2007 All teams paid
Onsala IBK Rosa Flickor 2009 No fees paid
Onsala IBK Svart Flickor 2009 No fees paid
Rönnby IBK Flickor 2007 All teams paid
Skattkärrs IK Pojkar 2009 All teams paid
Skattkärrs IK Pojkar 2009 All teams paid
Skövde Ibf Flickor 2008 All teams paid
Skövde Ibf Flickor 2007 All teams paid
Skövde IBF 07/08 Pojkar 2008 All teams paid
Sävsjö IBK Pojkar 2008 All teams paid
Telge SIBK Röd Flickor 2008 All teams paid
Telge SIBK Vit Flickor 2008 All teams paid
VänerEnergi Klubbhuset Hotel Aqua Swedbank Mariehus ICA Kvantum Oxen