Dette er resultatet fra Vänerns Pärla Cup 2016. Se de seneste resultater fra Vänerns Pärla Cup 2020 her.

Fröjereds IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
24090100 lø 24/09 08:30 lø 24/09 ICA-hallen F02 Grp C Sundbybergs IK 0 - 2 Fröjereds IF    
24090406 lø 24/09 12:00 lø 24/09 Tunahallen F02 Grp C Fröjereds IF 5 - 2 Hultsberg/Björkås IBF    
24090309 lø 24/09 14:10 lø 24/09 LF-hallen F02 Grp C Fröjereds IF 3 - 0 IBF Örebro    
24090314 lø 24/09 17:15 lø 24/09 LF-hallen F02 Grupp 1 Semifinal FBC Lerum 3 - 2 Fröjereds IF    
24090217 lø 24/09 19:00 lø 24/09 UW-Elasthallen F02 Grupp 1 Bronzekamp BKI Sunnanå 3 - 2 Fröjereds IF    
25090100 sø 25/09 08:30 sø 25/09 ICA-hallen F04 Grp A Hovsta IF 0 - 6 Fröjereds IF    
25090104 sø 25/09 10:30 sø 25/09 ICA-hallen F04 Grp A Fröjereds IF 2 - 2 BK Halna    
25090307 sø 25/09 12:30 sø 25/09 LF-hallen F04 Grp A Lindås Waves 5 - 4 Fröjereds IF    
25090409 sø 25/09 14:45 sø 25/09 Tunahallen F04 Grupp 2 Lindås Waves 2 - 4 Fröjereds IF    
25090113 sø 25/09 15:45 sø 25/09 ICA-hallen F04 Grupp 2 Fröjereds IF 7 - 2 IBK Lockerud 2    
01100401 lø 01/10 09:05 lø 01/10 Tunahallen P04 Grp D IBK Elfhög 3 - 6 Fröjereds IF    
01100206 lø 01/10 12:00 lø 01/10 UW-Elasthallen P04 Grp D Varla IBK Lila 6 - 1 Fröjereds IF    
01100210 lø 01/10 14:45 lø 01/10 UW-Elasthallen P04 Grp D Fröjereds IF 2 - 4 Skoghalls IBK 2    
01100410 lø 01/10 16:05 lø 01/10 Tunahallen P04 Grupp 4 13-16 Deje IBF 4 - 6 Fröjereds IF    
01100116 lø 01/10 18:25 lø 01/10 ICA-hallen P04 Grupp 4 13-14 Enköpings IBK 3 - 7 Fröjereds IF    
02100200 sø 02/10 08:30 sø 02/10 UW-Elasthallen P06/07 Grp A IBK Lockerud 1 0 - 5 Fröjereds IF Blå    
02100402 sø 02/10 09:30 sø 02/10 Tunahallen P06/07 Grp D Månsarps IBK 2 4 - 2 Fröjereds IF Vit    
02100404 sø 02/10 10:30 sø 02/10 Tunahallen P06/07 Grp A Sportlife Kungälv IBK blå 2 - 1 Fröjereds IF Blå    
02100105 sø 02/10 11:00 sø 02/10 ICA-hallen P06/07 Grp D Hagfors IBS 2 - 1 Fröjereds IF Vit    
02100107 sø 02/10 12:30 sø 02/10 ICA-hallen P06/07 Grp A Fröjereds IF Blå 3 - 1 Månsarps IBK 1    
02100209 sø 02/10 13:30 sø 02/10 UW-Elasthallen P06/07 Grp D Fröjereds IF Vit 3 - 4 Landvetter IBK    
02100410 sø 02/10 15:15 sø 02/10 Tunahallen P06/07 Grupp 4 13-16 Fröjereds IF Vit 3 - 1 IBK Lockerud 3    
02100214 sø 02/10 16:15 sø 02/10 UW-Elasthallen P06/07 Grupp 2 5-8 Fröjereds IF Blå 6 - 2 Karlstad IBF    
02100116 sø 02/10 17:15 sø 02/10 ICA-hallen P06/07 Grupp 4 13-14 IBK Lockerud 1 2 - 6 Fröjereds IF Vit    
02100317 sø 02/10 17:45 sø 02/10 LF-hallen P06/07 Grupp 2 5-6 Fröjereds IF Blå 1 - 1 Månsarps IBK 2    
VänerEnergi Swedbank Mariehus ICA Kvantum Oxen